Witamy Państwa serdecznie. Jako salon sprzedaży w Poznaniu portalu internetowego  WAKACJE.pl  oferujemy pełna gamę wylotów wakacyjnych z polskich lotnisk :Poznań, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Łódź.Szeroka oferta polskich organizatorów najbardziej doswiadczonych na polskim rynku turystycznym.

Niemieckie biura podróży to nasza dodatkowa specjalizacja. Dzięki tej ofercie można skorzystać z podróży pakietowych na nietypowe w Polsce terminy , np 9,10,12,20 dni .Wszystkie formalnosci załatwia nasze biuro podróży Labitour w Poznaniu.

Za pośrednictwem lotnisk w Berlinie Tegel i Schonefeld mogą Państwo wylecieć na wymarzone wakacje w Europie i do najwspanialszych zakątków świata. Współpracujemy z najbardziej znanymi niemieckimi biurami podróży jak Tui, Neckermann Alltours, FTI, Bucher, Dertur, 12FLY, Schauinsland Reisen, Thomas Cook, Jahn Reisen, ITS,  Meiers Welt Reisen,Club Med , Schmetterling Reisen i wielu innych.

Hotele w Disneyland pod Paryżem to również nasza specjalność. Przez cały rok , wszystkie hotele dla dzieci w Disneylandzie czekają na Państwa w naszym biurze podróży.


Jeśli chcą państwo skorzystać z rezerwacji z dojazdem własnym zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferta objektów - latem nad Morzem Śródziemnym , zimą w najlepszych  ośrodkach narciarskich Europy.Czeka na Państwa oferta apartamentów, domków letniskowych, domów do wynajęcia i pokoi w hotelach w wielu krajach europejskich: Chorwacja, Włochy, Hiszpania, Francja, Grecja, Austria, Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Irlandia. Obiekty z własnym dojazdem znajdują się w ofercie naszych organizatorów z Niemiec, Austrii, Dani, Polski takich jak TUI, Neckermann, Novasol, Interhome, Interchalet, ITS, Terra Reisen, Dertour, Riva, FunClub, Almatur ,Retman, Kompas.Tę ofertę w wielu przypadkach można też łączyć w pakiety z dojazdem autokarowym z wielu miast Polski prosto pod ośrodek wypoczynkowy.

W przypadku dojazdu samochodem zdaża się , że trzeba przeprawiać się promem z jednego wybrzeża na drugie. Wtedy warto mieć wcześniej zarezerwowane bilety na prom. Bilety promowe można zarezerwować w naszej wyszukiwarce lub w naszym biurze.

Dla turystów pragnących poznać zabytki cywilizacji europejskiej oferujemy szeroką gamę wycieczek autokarowych po krajach i stolicach Europy oraz wycieczki łączone lotnicze i autokarowe organizatorów Rainbow, Exim, Wezyr, Lekier, Matimpex , Almatur, FunClub. 

Egzotyczne kierunki odwiedzą Państwo wraz z naszymi  partnerami niemieckimi : Meiers Weltreisen, Tui, Dertour, Schauinsland, Neckermann, oraz polskimi :  Rainbow , EximTours ,Coral Travel

Młodzież  i dzieci zapraszamy do korzystania z szerokiej oferty  obozów wypoczynkowych, sportowych,językowych, w Polsce, Wielkiej Brytanii,Włoszech, Chorwacji, na Węgrzech i Malcie, zawsze pod opieką doświadczonych pedagogów. 

W naszym biurze nabędą Państwo bilety lotnicze linii lotniczych tradycyjnych jak i tanich linii lotniczych korzystając z wyszukiwarek.

Ponad czterdzieści międzynarodowych linii  autobusowych jest do Państwa dyspozycji w naszych wyszukiwarkach.
Wystarczy wybrać przystanek leżący najbliżej miejsca docelowego i kupić bilet autobusowy. Dalsza podróż odbywa się miejscową komunikacją.

Zapraszamy również do odbycia rejsów wycieczkowych na różnych luksusowych statkach wycieczkowych po morzu Bałtyckim, Północnym , Śródziemnym i Karaibskim oraz rejsów eleganckimi statkami po europejskich rzekach : Ren , Dunaj. 

Hotele możecie Państwo w wygodny sposób zarezerwować przez przejrzysty system rezerwacji  hoteli, w którym zawarte są również opisy hoteli i opinie o nich.

Zapraszamy do korzystania z naszych wyszukiwarek na stronie internetowej. Ponieważ jednak nasze biuro podróży dysponuje profesjonalnymi stacjonarnymi systemami rezerwacyjnymi posiadającymi dużo większe możliwości rezerwacyjne niż wyszukiwarki internetowe oczekujemy również na Państwa pytania mailem lub telefonicznie.

Wasz
LABITOUR Team

Salon sprzedaży w Poznaniu portalu internetowego 
WAKACJE.pl

 

Projekt i wykonanie: POLDATA Sp.j.