Nr oferty: 126
Lokalizacja: Rejsy po morzach oceanach i rzekach na luksusowych statkach
Termin: 2018-03-17
Liczba dni: 7
Cena: 2400.00
Pobierz: Brak pliku
Opis:

Rejsy po Morzach i Oceanach na luksusowych statkach pozostawiaja niezapomniane wrażenia.Obecnośc w krystalicznie czystym powietrzu morskim na otwartych przestrzeniach  uspokaja i pozwala oderwać się od związanego z lądem codziennego życia.Przy tym odwiedza się wiele atrakcyjnych turystycznie miast i regionów i podziwia się niesamowite widoki , których nie można zobaczyć z lądu.. Dodatkową atrakcja takich rejsów jest luksusowe wyposażenie statków w komfortowe kabiny,baseny,restauracje,bary,strefy wellness,centra fitness,korty do tenisa,boiska,kasyna gier,teatry,kina.

Podczas rejsów wliczono w cenę:
Wszystkie posiłki na pokładzie (pełne wyżywienie),
usługi w kabinie (między 5:00 a 24:00 ),woda, kawa, herbata, herbata mrożona i lemoniady podczas posiłków, korzystanie z obiektów rekreacyjnych na pokładzie.Opcja All inclusive dodatkowo płatna (np 23 eur /os/dzien).

Poniżej wyszukiwarka terminów i cen na różne rejsy:

wyszukiwarka rejsów po morzach oceanach i rzekach

W wyszukiwarce można zarezerwować rejs lub wszystkie formalności załatwić w naszym biurze podróży Labitour. Umowy do podpisu wyślemy pocztą lub zapraszamy do biura. Płatność przelewem , gotówką , kartą

Zapraszamy równiez do zwiedzania Europy płynąc kilka dni eleganckimi statkami po Renie , Dunaju lub innych rzekach , zwiedzając piękne miasta. 

Projekt i wykonanie: POLDATA Sp.j.