Nr oferty: 118
Lokalizacja: Legoland 2 dni wtępu i 2 noce w wiosce Legolandu dojazd własny
Termin: 2017-10-22
Liczba dni: 2
Cena: 790.00
Pobierz: Brak pliku
Opis:

Zapraszamy do Legolandu na krótkie wycieczki z dojazdem samochodem. Terminy są dowolne.Nocuja Państwo w specjalnej wiosce , która znajduje się przy Legolandzie.Do Parku rozrywki idzie się pieszo.

2 dni wtępu do Legolandu na wszystkie atrakcje i 2 noclegi w wiosce Legolandu z pysznym śniadaniem to koszt 590 pln /os. W cenę jest wliczony parking. Voucher na bilety i noclegi do odbioru w naszym biurze podróży Labitour.

LEGOLAND w Niemczech jest tak duży jak 26 boisk do piłki nożnej i jest podzielony na osiem obszarów przedmiotowych , dla małych i dużych bohaterów. Kolejki , karuzele , przejażdżki skuterami wodnymi , statkami. skoki łodzią z wodospadu , oceanarium , fabryka klocków , sala do wypróbowania skonstruowanych pojazdów. LEGOLAND to doskonała rodzinna rozrywka ,  pozwala spędzić cały dzień razem na poszukiwaniach wspaniałych przygód.

 Sercem parku jest MINI LAND. Tu w skali 1:20 z wielką dbałością o szczegóły zbudowano kopie znanych miast i regionów w Europie z ponad 25 mln klocków Lego. Aby Miniland był jak najbardziej realistyczny, są tam też figurki ludzi , zwierzęta, samochody, statki, pociągi i samoloty , które można poruszć przyciskami.Projekt i wykonanie: POLDATA Sp.j.